Hakkımızda

Elektronik eşyalarınız kimi zaman ne kadar doğru kullanırsanız kullanın arızalanabilir. Elektronik eşyalardaki bu sürpriz arızalar içinse bizleri aramanız yeterlidir. Alanında uzman personellerimiz kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımlarını gerçekleştireceklerdir. Yapılacak olan bakım ve onarımlardan sonrada beyaz eşyalarınız eskisi gibi sağlam bir şekilde sizlere sunulacaktır.

Elektronik eşyaların arızaları genelde birbirine benzerlik gösterir. Bu nedenle de beyaz eşyaları onarmak oldukça kolaydır. Ancak bunun için uzman bir servis ile çalışmanız gerekiyor. teknik servisi ise sahip olduğu uzman kadrosu sayesinde eşyalarınızın tüm sorunlarını kolay bir şekilde tespit edebilmektedir. Sorunlar tespit edildikten sonrada bu sorunlar için sizlere pratik çözümler sunulur. Bu sayede herhangi bir sıkıntı ile karşılaşılmadan beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımı yapılmış olunur.

Bakım ve onarımların uzman ekipler tarafından yapılması önemlidir. Aksi halde arızalanacak olan beyaz eşyalarınızın sorunları da tam olarak giderilemez. Bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için alanında uzman ekiplerimiz beyaz eşyalarınızı titiz bir şekilde incelerler. Yapılan bu incelemelerden sonrada beyaz eşyaların tüm sorunları ortadan kaldırılır. Ayrıca bakım ve onarımlardan sonra beyaz eşyalarınızın herhangi bir sorunu olup olmadığını incelemek içinde personellerimiz kontrol yaparlar. Yapılan bu kontrollerden sonrada beyaz eşyalarınız sizlere kullanım için sunulur.

teknik servisi gelişmiş ekipmanları ile rakip servislere göre sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Her birisi alanında uzman ve deneyimli olan personellerimiz ile beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyor ve sizlere en kesin çözümleri sunuyoruz. Eşyalarınızdaki sorunlar için servisimizi tercih ettiğinizde sorunlar ilk olarak yerinde incelenir ve sizlere çözüm sunulur. Yapılacak olan çözümlerden sonra eğer kesin bir şekilde beyaz eşyalarınız onarılmazsa bu durumda beyaz eşyalarınız servis atölyelerimize getirilecektir. Burada yapılacak olan bakım ve onarımlar sonrasında ise beyaz eşyalarınızın tüm sorunları giderilmiş olacaktır. Sizlerde arızalanan beyaz eşyalarınız için güvenebileceğiniz bir servis arıyorsanız bir telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede uzman ekiplerimizden her türlü yardımı alabileceksiniz. Hizmetlerimiz için bizleri aramanız yeterli olacaktır.

0850 307 74 71