Kombi Servisi

Belirli aralıklarla mutlaka bakım yapılması gereken kombilerinizi kombi servisi ile bakım ve onarımlarını yaptırabilirsiniz. 

Günün her saati ulaşabileceğiniz firmamız müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir. Maddi ve manevi her konuda müşterilerimizin yanında olarak kombi bakımlarını profesyonel ve ekonomik şekilde yapıyoruz. Kombileri diğer elektronik cihazlardan ayıran en temel özellik risk taşımalarıdır. Yani diğer pek çok cihaz arıza verdiğinde sadece o cihazın kullanımı aksamaktadır. Ancak kombi bakımı ihmale gelmeyecek kadar önemlidir. Çünkü kombide meydana gelen arıza sonrası patlama olabilir. Bu nedenle düzenli kombi bakımı asla aksatılmamalıdır. Kombilerin güvenilir kişilere yaptırılması da çok önemlidir. Kombi bakımında uzman olmayan bir kişiye asla bu bakımı yaptırtmamalısınız. Çünkü bilinmeden yapılan yanlış bir bağlantı da sorun yaşamanıza neden olabilir. Kombiniz arızalanıp kombi servisi aradıktan sonra ekibimiz hemen evinize ulaşmakta ve arızayı anında tespit etmektedir. 

Her türlü kombi arızasında güvenle arayabileceğiniz servisimiz, her zaman müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermekte ve müşterilerden gelen önerileri de her zaman dikkate almaktadır.

0850 307 74 71